Bentonit kili bazlı zayıflama içeceği

Bentolit Episkopi'de Kıbrıs

İçmek Bentolit
€39€78
4.614

Sipariş vermek Bentolit

İndirim -50%

Bentolit, bentonit kil bazlı hızlı bir zayıflama içeceğidir. Orijinal ürün maliyeti indirimsiz €39. Teslimat - Kıbrıs, yalnızca posta veya kurye ile teslim aldıktan sonra ödeme yapın.

Episkopi'de teslimat ile başarılı bir şekilde içecek almak için:

 • resmi web sitesi üzerinden sipariş formunu kullanarak, sipariş formunda telefon numaranızı ve adınızı belirtin
 • geri bildirim bekleyin - yönetici kısa süre içinde sizinle iletişime geçecek ve hızlı teslimat için siparişin ayrıntılarını açıklayacak
 • Adresi ve teslim tarihini, paketin tam maliyetini belirtin

Dikkat edin! "% 50 İNDİRİM" özel bir teklif var - en iyi fiyata satın almak için zamanınız olsun.

Nasıl alınır Episkopi'de Bentolit

Artık herkes, daha önce en zor çabalarla ince bir vücuda sahip olmayı başaramayanlar bile, egzersizler ve uzun süreli diyetler olmadan kilo verebilir. Diyetetikteki yenilikle tanışın - bentonit kili bazlı hızlı zayıflama içeceği!

Bentolit, kadınlar ve erkekler için etkili bir zayıflama yöntemidir. Metabolizmayı geliştirir, tüm vücudu iyileştirir. İçeceğin hazırlanması kolaydır, içilmesi kolaydır ve hoş bir tada sahiptir (hafif tarçın aromalı cappuccino). Kıbrıs'ta indirimler ve nakliye ücretleri hariç fiyat €39. Koli teslim aldıktan sonra sipariş için ödeme yapabilirsiniz. Adresinize kurye ile teslimat ücreti diğer teslim alma şehirlerinden farklı olabilir.

Dikkatinizi çekiyoruz, sadece bugün İNDİRİM -% 50. Resmi web sitesi üzerinden verilen siparişler için geçerlidir. Promosyon için Bentolit almak istiyorsanız sitede formu doldurun

Bentolit nasıl sipariş edilir ve Episkopi'de teslim alınır:

 • sipariş formuna adınızı ve telefon numaranızı girin - adınızı ve telefon numaranızı girin
 • operatör, ayrıntıları netleştirmek için siparişi onaylamak için sizi telefonla arayacak
 • Episkopi'de posta veya kurye ile aldıktan sonra sipariş için ödeme yapın

Yanlış anlaşılmaları önlemek için, parselin alındığına ilişkin verileri dikkatlice belirtin (Kıbrıs, Episkopi, cadde, ev, posta kodu).

Kıbrıs'ta satın alabileceğiniz diğer şehirler Bentolit

Satın alabileceğiniz Kıbrıs şehirleri Bentolit

Bentolit Baf'taBentolit Lefkoşa'da
Bentolit Larnaka'daBentolit Agia NAPA'da
Bentolit Akrotiri'deBentolit Gesitkale'de
Bentolit Limasol'da
Şehirler Kıbrıs'ta

Hakkında yorumlar Bentolit Episkopi'de

 • Ευαγγελία
  Farklı diyetler denedim, zindeliğe gittim. Sonuçlar minimaldi ve hızla kilo alıyordu. Altı ay önce bir beslenme uzmanına döndüm. Geçmişimi gözden geçirdikten sonra doktor bentolit'i önerdi. İki ayda 30 kilo verdim! Şimdi figürümü korumak için bir hafta boyunca ayda bir bentolit içiyorum. Ağırlık sabit 60 kg - mutluyum!
  Bentolit
 • Xeyale
  İyi kilo verme yardımı. İki haftalık giriş için, düğünden önce fazla kilo vermeye yardımcı oldu. İçmesi kolaydı - içecek, normal hazır kahve gibi hızlı bir şekilde hazırlanır. Kapuçino tadı ve hafif tarçın aromasıyla tadı iğrenç değil, aksine çok hoş olmasına şaşırdım. Hayal kırıklığına uğramadım, satın aldığım için mutlu oldum!
  Bentolit