Hakkında yorumlar Bentolit

 • Ευαγγελία
  Farklı diyetler denedim, zindeliğe gittim. Sonuçlar minimaldi ve hızla kilo alıyordu. Altı ay önce bir beslenme uzmanına döndüm. Geçmişimi gözden geçirdikten sonra doktor bentolit'i önerdi. İki ayda 30 kilo verdim! Şimdi figürümü korumak için bir hafta boyunca ayda bir bentolit içiyorum. Ağırlık sabit 60 kg - mutluyum!
  Bentolit
 • Ιωάννης
  Yaşla birlikte çok fazla kilo aldım. Spor salonuna gitmeyi ve diyet yapmayı hiç sevmedim - benim için de değil. Bu nedenle, diğer kilo verme yöntemleri için interneti aramaya başladım. Farklı ürünlerin incelemelerini inceledim ve bentolit içeceği denemeye karar verdim. Seçim üzülmedi. Sonuç beni tamamen tatmin etti. Zaten bir aylık girişte 25 kilo verdim.
  Bentolit
 • Σοφία
  Ben kendim çok zayıfım, ne kadar yediğim önemli değil, asla kilo almıyorum. Kocam için bentolit alıyorum. Ne yazık ki fazla kilolu olmaya çok meyilli. İlk defa, bu içecek 30 kilo vermesine yardımcı oldu. Bir ay boyunca günde iki kez aldım. Şimdi sadece hafta sonları, akşamları bir kez. Kilo hala, koca kilo almıyor. Kendini daha iyi hissetmeye başladı ve ben de mutluyum).
  Bentolit
 • Xeyale
  İyi kilo verme yardımı. İki haftalık giriş için, düğünden önce fazla kilo vermeye yardımcı oldu. İçmesi kolaydı - içecek, normal hazır kahve gibi hızlı bir şekilde hazırlanır. Kapuçino tadı ve hafif tarçın aromasıyla tadı iğrenç değil, aksine çok hoş olmasına şaşırdım. Hayal kırıklığına uğramadım, satın aldığım için mutlu oldum!
  Bentolit
 • Ιωάννα
  Günde bir gece, bir ay boyunca bentolit aldı. Sonuç olarak normal şartlarda 17 kilo verdim. Sonuçtan fazlasıyla memnunum. Daha önce hiç olmadığı kadar ince ve çekici görünüyorum! İçecek çabuk hazırlanır ve tadı güzeldir. Önermek.
  Bentolit
Kullanıcı oyu Bentolit
4.6
14