Kullanım deneyimi Bentolit

Katerina, Wels şehri.

Bentonit kil içeren Bentolit içeceği ile nasıl kilo verdim

Herkese merhaba. Bugün kilomun nasıl 105 kg'a ulaştığı, fazla kilodan nasıl kurtulabildiğim, hangi araçların kullanılması kilo vermeme yardımcı oldu ve en önemlisi hayatın hangi olumlu yönlerinin sonradan ortaya çıktığını anlatmaya karar verdim!

Bir yılda nasıl 60 kilo verdiğimi görün

Doğduğumdan beri fazla kiloluyum. Ve yaşlandıkça kilom daha da arttı. Üniversiteden mezun olduğumda en az 105 kg ağırlığındaydım. Kendimi zindelik yapmaya zorladım, ancak en yorucu egzersizler bile en azından bazı olumlu sonuçlar vermedi.

Sanırım benzer bir sorunu olan tüm kızlar benimle aynı fikirde olacak. Fazla kilo hem kişisel hem de profesyonel hayatı çok daha zor hale getirir. İlk başta fazla kilolu olmanın erkek yarısının benimle sadece arkadaş olmasının nedeni olduğunu anladım. Ve çalışmaya ve bir kariyer kurmaya başladığımda, tüm yetenekleriyle bile, daha zayıf ve buna bağlı olarak daha güzel olanların terfi ettiklerini fark ettim.

Ve ancak o zaman ciddi bir şekilde kilom hakkında düşündüm ve kararlı bir şekilde beni fazla kilolardan kurtarabilecek yöntemler ve yöntemler aramaya koyuldum. Öncelikle bir beslenme uzmanına döndüm.

Bentolit zayıflama içeceği - nedir, nasıl kullanılır

Beslenme uzmanının deneyimli bir doktor olduğu ortaya çıktı ve geçmişimi ve test sonuçlarımı inceledi. Genel ton için zindelik yapmaya devam etmeyi tavsiye ettim. Ve Bentolit ile randevu aldı. Bana ne olduğunu söyledi.

BENTOLIT zayıflama içeceği ile bentonit kili kullanma deneyimi

Doktorun sözlerinden öğrendiğim ve sonra internetteki bilgileri kendim okuduğum için, Bentolit, bentonit kili bazlı hızlı bir zayıflama içeceğidir. İlk başta, elbette, bir çeşit kil içmek zorunda kalacağım gerçeğinden korktum, ama gerçekte her şey çok daha iyi ve daha hoş oldu.

Bu zayıflama ürünü, örneğin hazır kahve veya kakao olarak demlenmesi gereken bir toz formunda satılmaktadır. Bir içecek hazırlamak çok kolaydır - iki çay kaşığı tozun üzerine 200 ml sıcak su dökün (yerine yağsız süt koyabilirsiniz). Bir kaşık veya çalkalayıcı ile iyice karıştırın. İçecek de çok lezzetliydi - tarçın aromalı bir kapuçinoya benziyor.

Bir doktorun tavsiyesi üzerine, bu içeceği yıl boyunca bireysel bir kursa göre içtim. 30 gün boyunca her akşam yatmadan önce, bir hafta aradan sonra, sonra tekrar 30 gün boyunca. Ve böylece tüm yıl boyunca bir daire içinde. Her ayın kurstan sonra bir beslenme uzmanına gittim. Kilo ve sağlığımdaki değişiklikleri not ettiğim bir dergi başlattım.

Bentolit'i kullandıktan sonra - sonuçlarım ve başarılarım

Bentolit'i aldıktan sonra birinci ve ikinci aylarda kilo 30 kg azaldı. 6 ay sonra - zaten 45 kg daha az ve yıllık kursun sonunda - eksi 60 kg! Aynı zamanda, her zamanki gibi yedim, haftada iki kez zindeliğe gittim (40 dakika süren bir ders). Bentolit'i almanın herhangi bir yan etkisini veya diğer olumsuz tepkilerini hiç fark etmedim. Sağlık durumu mükemmel - dışa doğru tanınmayacak kadar dönüştüm. Tam kilo verdiğimde, çalıştığım lise mezunları bir akşam vardı. Kimse beni hemen tanımadı ve sonra herkes şok oldu. Bütün akşam sadece benim hakkımda konuştular.

İki yıl önce, forma girdiğim bir spor kompleksinde, şimdi kocam olan bir adamla tanıştım. İş yerinde uzun zamandır beklenen bir terfi aldı. Basit Bentolit zayıflama içeceği hayatımı nasıl daha iyi hale getirdi. Şimdi zayıf bir figürü korumak için haftada bir haftalık kursta kullanıyorum. Önermek!