Kullanım için talimatlar Bentolit

Bentolit - özellikler ve genel bilgiler

Yayın formu:

içecek tozu

Kütle:

100 g / paket

Ana aktif bileşen:

oral bentonit kili

Lezzet:

tarçın aromalı kapuçino

Beslenme bilgileri (1 porsiyon - 14 g):

proteinler - 4 yıl,

karbonhidratlar - 7, 5 g.

Enerji değeri:

45 kcal / 190 kJ

Kontrendikasyonlar:

18'in altında

Bentolit, bentonit kil bazlı hızlı bir zayıflama içeceğidir. Kilo vermek için kullanılır. Metabolizmayı iyileştirir ve sindirim sistemini normalleştirir, iştahı giderir ve vücuttan toksinleri ve zararlı metalleri (kurşun, cıva, alüminyum) uzaklaştırır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir, bağırsak florasını iyileştirir. Antibakteriyel etkiye sahiptir.

İçecek, kadınlar ve erkekler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vücuda zarar vermez, alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Ürün, Avrasya Uygunluk (EAC) işareti ile işaretlenmiştir, Kıbrıs'ta uygulanmak üzere sertifika ve patentlere sahiptir. Klinik çalışmalar ve testler, içeceğin yüksek kalitesini onaylamıştır ve tüketici incelemeleri, üretici tarafından beyan edilen içeceğin etkinliğini ve özelliklerini, kullanımdan sonra olumlu bir sonuç olarak doğrulamaktadır.

Yenilikçi bir kilo verme yöntemi - kullanım endikasyonları:

  • obezite ve aşırı kilo, kilo verme isteği
  • artan iştah ve atıştırmalıklar için sürekli istek
  • gastrointestinal bozukluklar (ishal, gaz, şişkinlik vb. )
  • zehirlenme, kusma, detoks yapma ihtiyacı
  • cilt alerjileri (döküntü, akne) şeklinde hastalıklar.

Yukarıdaki semptomların tümü için Bentolit etkili bir rahatlama sağlayabilir. Üstelik sonuç çok uzun sürmeyecek. Bir resepsiyon yeterlidir. Bunun istisnası, deri döküntüleri (bu durumda, görünür bir sonuç elde etmek için 3-7 gün boyunca günlük olarak almanız gerekecektir), aşırı kilo veya obezite ile ilgili problemlerdir. Kilo kaybı için, süresi obezitenin ciddiyetine ve fazla kilo sayısına bağlı olan bir kurs alımı gereklidir.

bentonit kil ile bentolit zayıflama içeceği nasıl hazırlanır ve alınır - dozaj

Bentolit içeceği - kilo vermek için nasıl kullanılır

Kolay ve rahat uygulama, bu zayıflama içeceğinin bir başka avantajıdır. Bir porsiyon hazırlamak için iki çay kaşığı tozu yağsız süt (200 ml) veya su ile karıştırın. Daha iyi karıştırma için çalkalayıcı önerilir. Her gün günde bir kez içmek yeterlidir. Uygulama kursu:

  • 15 kg'a kadar - iki ila üç hafta içinde
  • 15 ila 30 kg - bir ila iki ay içinde
  • 30 ila 60 kg - her dört haftada bir yedi gün ara ile 6-12 aylık bir kabul kursu.

Yalnızca içeceğin doğru kullanımı olumlu bir sonucu garanti eder. Her Bentolit paketi, kullanımdan önce gözden geçirme talimatlarını içerir.